Płatne badania laboratoryjne
Koszyk

O nas

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Laboratoryjnej jest częścią Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, którego tradycja sięga 1945 r. Wspólnie ze szpitalem klinicznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego dbamy o naszych Pacjentów oferując szeroki wachlarz badań zarówno w zakresie diagnostyk rutynowej, jak i wysoce specjalistycznych badań laboratoryjnych. Obecni mamy w ofercie ponad 1000 rodzajów badań laboratoryjnych i z każdym rokiem liczba ta wzrasta.

 

Co nas wyróżnia?

 

NOWOCZESNY SPRZĘT GWARANTUJE WIARYGODNE WYNIKI W KRÓTKIM CZASIE

Badania wykonywane są w oparciu o zaawansowane techniki diagnostyczne i najnowszą aparaturę renomowanych światowych producentów sprzętu laboratoryjnego. Wprowadzane innowacje i rozwiązania technologiczne skracają czas realizacji zleceń (np. skracając czas transport materiału), usprawniają monitorowanie analizowanych próbek i redukują ryzyko błędów przedlaboratoryjnych, zwiększają jakość oznaczeń (wprowadzają system kontroli wielopunktowej zapewniającej dokładne i wiarygodne wyniki badań laboratoryjnych), pozwalają prowadzić ścisłą kontrolę jakości KAŻDEJ PROBÓWKI, która znajdzie się w laboratorium.

WYKWALIFIKOWANY I DOŚWIADCZONY PERSONEL

Dbając o jakość świadczonych usług, dbamy o naszych pracowników, zapewniamy im możliwość kształcenia, poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Współpracujemy również z pracownikami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zarówno w zakresie wykonywania badań, kontroli jakości, jak i prowadzenia badań klinicznych.

WSPARCIE GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Nasza ścisła współpraca z uczelnią pozwala nam zarówno kształtować przyszłe pokolenia specjalistów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, jak i ulepszać nasze laboratorium w oparciu o najnowsze raporty naukowe wygłaszane na międzynarodowej arenie naukowej.

ATMOSFERA

Mając na uwadze dobro Pacjentów, zadbaliśmy o przyjazne otoczenie. Mamy nadzieję, że nasze starania zapewnią Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa.

LOKALIZACJA W 3 PUNKTACH

- w Centrum Medycyny Nieinwazyjnej UCK (ul. Smoluchowskiego 17, Gdańsk) – główny Punkt Pobrań UCK obsługujący najwięcej Pacjentów w Trójmieście.

- w Szpitalu Studenckim (al. Zwycięstwa 30, Gdańsk) – szczególnie dogodne położenie - naprzeciw przystanku tramwajowego i stacji SKM „Opera Bałtycka”, blisko campusu GUMed i PG. Wokół Szpitala znajduje się szereg ogólnodostępnych miejsc parkingowych. W tym punkcie możesz wykonać jedynie badania zakupione wyłącznie bezpośrednio w Punkcie Pobrań.

- w UCMMIT (ul. Powstania Styczniowego 9B, Gdynia) – nasz personel medyczny pobierze niezbędny materiał do badania i zapewni bezpieczny transport próbek do UCK w Gdańsku. Inaczej mówiąc – odwiedzasz nas w Gdyni, ale badania zostaną wykonane z tą samą jakością i na tym samym innowacyjnym sprzęcie, jakim dysponujemy w Gdańsku. W tym punkcie możesz wykonać jedynie badania zakupione wyłącznie bezpośrednio w Punkcie Pobrań.

JESTEŚMY ON-LINE

Wystarczy kilka kliknięć, które Cię zmotywują zarówno do diagnostyki, jak i do profilaktyki prozdrowotnej.

  

DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU!